Kontakt

Lenka Šteklová


Nerada bych Vás unavovala mým životopisem – proto uvedu jen podle mne ty nejdůležitější události v mém životě, které by vám mohli přiblížit mou osobu:


V roce 2006 vystudování České zemědělské univerzity v Praze – Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů – bakalářský obor speciální chovy (hl. předměty kynologie,chov koní – jak jinak:-)))

Poněkud obtížně lze stanovit rok začátku mého obdivu a lásky ke koním – myslím si ale, že v roce 1981- tedy v roce mého narození. Jeden konkrétní rok ale vím bezpečně a to rok 2003 kdy se mi splnil sen a stala jsem se majitelkou pro mě nejkrásnějšího zvířete na světě, mé věčné inspirace – valacha Prince

Nelze opomenout rok 2005, kdy jsem se stala ženou toho nejbáječnějšího muže a touto cestou bych mu ráda poděkovala za vše co pro mě dělá (pokud bych to měla všechno napsat,nestačila by kapacita webu) děkuji také mé rodině a přátelům za podporu.


Pokud máte zájem o mé fotografie a chtěli by jste vyfotografovat Vašeho koně, psa, či jiné zvíře, pokud máte k mým fotografiím komentář nebo pokud máte jakýkoliv jiný důvod prosím kontaktujte mě:


Lenka Šteklová
Tel.: 606 892 036

Praha

Fotografování:


Fotografuji velice ráda od dětství – vždy šly ale do popředí zájmu koně nebo škola. Zlomový byl pro mě rok 2000 kdy jsem se přihlásila do fotokursu s klasickou zrdcadlovkou Canon a fotografování jsem tehdy zařadila do mých hlavních koníčků. Klasickou zrdcadlovku jsem vyměnila za digitální zdrcadlovku – Canon EOS 10D, ale se zvyšujícími se mými nároky jsem i tento fotoaparát časem vyměnila za digitální zrdcadlovku canon 1D Mark II N. S vědomím toho, že vlastním špičkový profesionální fotoaparát se situace obrátila a já jsem začala naopak zvyšovat nároky na mě samotnou – absolvovala jsem tedy Letní fotografický workshop Institutu digitální fotografie a pak velice podstatný a zajímavý fotokurs s Gabriele Boiselle v Portugalsku a v Německu ve městě Marbach.Fotografické vybavení:
Fotoaparát Canon EOS 1D Mark II N
Objektiv Canon EF 70-200 mm 1:2,8 L USM se stabilizátorem
Objektiv Canon EF 17-40 mm 1:4 L USM
Objektiv Canon EF 100 mm 1:2,8 USM
Blesk Canon 580 EX
Fotobanka Epson P-2000


Spolupráce s:
BIOFAKTORY PRAHA spol. s r.o.
Czech Quarter Horse Association - CZQHA